Hakkımızda

Tanım ve Amaç

OyunOyun.com, özenle seçilmiş çeşitli flash oyunların bir araya getirildiği bir oyun sitesidir.

Amacımız ziyaretçilerimizin en güzel oyunlara kolayca ulaşmalarını sağlayarak keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktır.


Kullanım Şekli

OyunOyun.com kullanım açısından ziyaretçilerin en rahat kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfamızda yeni eklenen oyunları görebilir veya kategori bağlantıları ile kategori sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz oyunlara daha sonra kolayca ulaşmak isterseniz oyunların alt kısmında bulunan Listeme Ekle butonuna tıklayın. Listenize eklediğiniz oyunlara ekranın üst kısmındaki altı kareli simgeye tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hangi oyunu oynayacağınıza karar veremiyorsanız, ekranın üst kısmındaki üç yatay çizgi simgesine tıklayarak kategorilere ulaşabilirsiniz.

OyunOyun.com'u Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer uyumlu internet tarayıcılarının son sürümleri ile etkin şekilde kullanabilirsiniz.


Doğruluk Bildirimi

OyunOyun.com, içerisinde yer alan oyunların çalışmasıyla ilgili herhangi bir garanti vermez, olası eksiklik ve hatalardan sorumlu tutulamaz.


Telif Hakkı

OyunOyun.com'da yer alan flash oyunların telif hakları yapımcı ve yayıncılarına aittir. Bunun dışında kalan grafik tasarım öğeleri, HTML, CSS, javascript ve sunucu taraflı yazılımlar OyunOyun.com'a ait olup, kopyalanması yasaktır.


İletişim

OyunOyun.com web sitemiz ile ilgili her türlü iletişim isteğinizi iletişim bölümümüzden gerçekleştirebilirsiniz.